Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 100,00 zł.
Producenci
Blog kategorie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sposoby płatności

Umożliwiamy następujące sposoby płatności:

PayPal - Szybko, prosto i na temat. Płać łatwo i bezpiecznie w GoHealthy247 oraz milionach sklepów online. Zapomnij o wprowadzaniu numerów kart i danych. Płacąc poprzez PayPal, wpisujesz Tylko swój adres e-mail i hasło. W ramach programu ochrony kupujących, jeśli przedmiot kupiony online do Ciebie nie dotarł lub znacząco różni się od opisu, możemy zwrócić Ci pełną kwotę, włącznie z kosztami wysyłki.

Przelew bankowy - po złożeniu zamówienia i otrzymaniu automatycznego potwierdzenia jego dokonania, należy poczekać na kolejnego e-maila, w którym wyślemy Tobie numer konta bankowego oraz tytuł płatności. Czas realizacji jest dłuższy o 1-2 dni robocze.Płatność księgujemy na podstawie potwierdzenia z naszego banku o Twojej wpłacie. Po zaksięgowaniu pieniędzy realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również e-mailem.

Karta Płatnicza - aby zapłacić za zamówione produkty kartą należy w koszyku, jako sposób płatności za zamówienie, wybrać "Karta Płatnicza", kliknąć "Zamawiam" po czym, w następnym kroku podać swoje dane oraz kliknąć „Podsumowanie”. Sprawdź swoje dane adresowe, formę płatności oraz zamówienie.

Następnie kliknij „Potwierdź zamówienie” i wybierz opcję „Zapłać z PayPal” lub poczekaj na automatyczne przekierowanie na stronę płatności. Następnie dostaniesz dwie opcje do wyboru: Zaloguj się na swoje konto PayPal lub „Zapłać kartą”. Jeśli nie posiadasz konta na PayPal to wybierz drugą opcję i uzupełnij dane potrzebne do płatności.

Płatności kartami są realizowane w naszym sklepie za pośrednictwem najpopularniejszego serwisu płatniczego na świecie PayPal. Karty płatnicze obsługiwane przez PayPal to: VISA, MasterCard, Discover, American Express oraz Maestro. Obsługiwane są zarówno karty wystawione przez polskie jak i zagraniczne banki.

Masz pytanie?

Sprawdź czy jest na nie odpowiedź w naszej specjalnej sekcji, kliknij „Najczęściej zadawane pytania”.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej informacji na naszej stronie, to najszybszym sposobem otrzymania odpowiedzi jest kontakt z nami poprzez naszą stronę na Facebook: www.facebook.com/gohealthy247

Alternatywnie:

Napisz email na adres office@gohealthy247.com

Zadzwoń na (+48) 570877877

Każde Twoje pytanie jest dla nas ważne!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe