Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 100,00 zł.
Producenci
Blog kategorie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostępność produktów

Na karcie każdego produktu, powyżej ceny, widoczna jest informacja o jego dostępności w sklepie GoHealthy247. Dzięki tej informacji możesz szybko zorientować się jaka liczba egzemplarzy wybranego produktu znajduje się w naszej ofercie oraz czy będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.

Co oznacza informacja umieszczana przy polu dostępność:

  • ostatnia sztuka - zainteresowany? Pospiesz się i złóż zamówienie już teraz, za chwilę tego towaru nie będzie w sklepie!
  • na wyczerpaniu (mniej niż 10) - oznacza, że w naszym magazynie pozostało kilka ostatnich sztuk towaru. W tym przypadku, jeśli będziesz trzymał towar w koszyku, ale nie zdecydujesz się na złożenie zamówienia w dostatecznie krótkim czasie, może okazać się, że jego późniejsza realizacja nie będzie możliwa.
  • średnia ilość - oznacza, że w naszym magazynie posiadamy wystarczający nakład tego produktu – powyżej 10 sztuk i Twoje zamówienie powinno być zrealizowane bez żadnych przeszkód.
  • duża ilość - oznacza, że w naszym magazynie posiadamy duży nakład tego towaru i na pewno Twoje zamówienie może być zrealizowane bez żadnych przeszkód.
  • brak towaru - oznacza, że obecnie nie posiadamy tego towaru na magazynie i złożenie zamówienia nie będzie możliwe. Oczywiście, niezależnie od zamówienia, w każdej chwili możesz dodać ten towar do swojej listy życzeń klikając „dodaj do poczekalni”, aby zostać poinformowanym o terminie najbliższej dostawy lub zmianie ceny. 

 

Jeśli szukasz produktu z firmy której nie ma w sklepie, napisz lub zadzwoń. Sprawdzimy, czy możemy go sprowadzić dla Ciebie. 

Masz pytanie? 

Sprawdź czy jest na nie odpowiedź w naszej specjalnej sekcji, kliknij „Najczęściej zadawane pytania”.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej informacji na naszej stronie, to najszybszym sposobem otrzymania odpowiedzi jest kontakt z nami poprzez naszą stronę na Facebook: www.facebook.com/gohealthy247

Alternatywnie:

Napisz email na adres office@gohealthy247.com

Zadzwoń na (+48) 570877877

Każde Twoje pytanie jest dla nas ważne!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe