Dostępność produktów

Na karcie każdego produktu, powyżej ceny, widoczna jest informacja o jego dostępności w sklepie GoHealthy247. Dzięki tej informacji możesz szybko zorientować się jaka liczba egzemplarzy wybranego produktu znajduje się w naszej ofercie oraz czy będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.

Co oznacza informacja umieszczana przy polu dostępność:

  • ostatnia sztuka - zainteresowany? Pospiesz się i złóż zamówienie już teraz, za chwilę tego towaru nie będzie w sklepie!
  • na wyczerpaniu (mniej niż 10) - oznacza, że w naszym magazynie pozostało kilka ostatnich sztuk towaru. W tym przypadku, jeśli będziesz trzymał towar w koszyku, ale nie zdecydujesz się na złożenie zamówienia w dostatecznie krótkim czasie, może okazać się, że jego późniejsza realizacja nie będzie możliwa.
  • średnia ilość - oznacza, że w naszym magazynie posiadamy wystarczający nakład tego produktu – powyżej 10 sztuk i Twoje zamówienie powinno być zrealizowane bez żadnych przeszkód.
  • duża ilość - oznacza, że w naszym magazynie posiadamy duży nakład tego towaru i na pewno Twoje zamówienie może być zrealizowane bez żadnych przeszkód.
  • brak towaru - oznacza, że obecnie nie posiadamy tego towaru na magazynie i złożenie zamówienia nie będzie możliwe. Oczywiście, niezależnie od zamówienia, w każdej chwili możesz dodać ten towar do swojej listy życzeń klikając „dodaj do poczekalni”, aby zostać poinformowanym o terminie najbliższej dostawy lub zmianie ceny. 

 

Jeśli szukasz produktu z firmy której nie ma w sklepie, napisz lub zadzwoń. Sprawdzimy, czy możemy go sprowadzić dla Ciebie. 

Masz pytanie? 

Sprawdź czy jest na nie odpowiedź w naszej specjalnej sekcji, kliknij „Najczęściej zadawane pytania”.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej informacji na naszej stronie, to najszybszym sposobem otrzymania odpowiedzi jest kontakt z nami poprzez naszą stronę na Facebook: www.facebook.com/gohealthy247

Alternatywnie:

Napisz email na adres office@gohealthy247.com

Zadzwoń na (+48) 570877877

Każde Twoje pytanie jest dla nas ważne!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe