Jak być dobrym w całowaniu 0

Całowanie jest czymś, o czym można mówić cały czas i nigdy się nie znudzi. Nic nie jest lepsze niż dobry pocałunek. Nic nie zastąpi wspaniałego pocałunku. Pewnie widziałeś już artykuły o całowaniu, ale nie za wiele o metodach całowania. Ludzie nie rodzą się dobrymi calowaczami.

Jedyną rzeczą, która pomoże ci to edukacja i praktyka. Cieszę się, że są takie rzeczy, jak całowanie, by trenować w życiu. Inaczej życie byłoby nudne, gdyby wszystko było jak geometria. Porozmawiajmy teraz o różnych sposobach, w jaki można całować. Zrób notatki i praktykuj ze swoją kobietą. Ona pokocha twoje nowe zainteresowanie.

Po pierwsze jest dominacja. Wszyscy widzieliśmy filmy z II Wojny Światowej, w których mężczyźni wracali z walki i całowali swoje żony. To były pocałunki z ukryta mocą, która może oznaczać wiele rzeczy. Pocałunek w ten sposób sprawi, że nogi kobiety staną się miękkie! Może mógłbyś użyć tego pocałunku, jeśli przez jakiś czas jej nie widziałeś.

Możesz użyć tego pocałunku, jeśli jesteś bardzo napalony i nie możesz siebie dłużej kontrolować. Każdy z nas miewa takie momenty w życiu, w których czujemy, że musimy pocałować kogoś. Potrzebujemy ujścia dla całej seksualnej frustracji, którą czujemy. Wspaniałą rzeczą w pocałunku jest to, że jest łatwy i szybki. Możesz zaspokoić swoja potrzebę seksualna bez konieczności zdejmowania ubrania.

Element zaskoczenia jest tym, co sprawia, że kobieta jest wilgotna. To nie jest technika całowania sama w sobie, ale zaczniesz posuwać się do przodu. Kiedy ją całujesz, wędruj rękoma po jej ciele. Dotknij wszystkie miejsca, które możesz. To sprawi, że stanie się szalona, zanim pomyślisz o tym, jaki będzie twój następny ruch. Nie jestem w stanie bardziej ci wytłumaczyć jak bardzo to jest ważne. Zanim pocałujesz kobietę, upewnij się, że twój oddech jest w porządku. Nie całuj jej, jeśli  dopiero co zjadłeś tuńczyka lub żytnia bułkę. Jeśli masz wątpliwości, umyj dokładnie zęby i wypłucz dobrze wodą pozostałości po paście. Nie jest to przyjemne, gdy cos zatrzyma się w jej zębach bo wypadło z twoich ust.

Porozmawiajmy teraz więcej o całowaniu, a nie o tym, co wolno a czego nie. "Odkrywczy" pocałunek. To tutaj spędzasz trochę czasu na poznaniu jej ust. Od czasu do czasu jest to świetna zabawa. To pokazuje, że jesteś nią zainteresowany. Nauczysz się w ten sposób nowych sposobów, aby ją podniecić. To może być dobre dla was obojga. Dobre dla ciebie, ponieważ nauczysz się nowych rzeczy, które na nią działają. Świetnie dla niej, bo będzie myślała, że cały czas, który spędzasz dla niej jest wyjątkowy!

Buzaiczek przed snem. Wiesz, że nie będziesz miał seksu, kiedy dostaniesz ten mały pocałunek, zanim ona się przewróci na druga stronę opatulona w swoja nocną piżamę. To wcale nie musi być taki niewinny pocałunek. Zamiast tego, spójrz w jej oczy, kiedy daje ci ten malutki buziaczek. Chwyć palcami jej włosy i powiedz jej, że ją kochasz. To da jej słodki sen na całą noc.

Tak jak buziaczek przed snem, obróć niewinny pocałunek zanim wyjdziesz do pracy w coś specjalnego. Powiedz jej, że będziesz o niej myśleć przez cały dzień podczas pracy. Spójrz jej w oczy i uśmiechnij się, kiedy to mówisz. Ona będzie czekać na ciebie, kiedy wrócisz do domu.

Możesz również użyć pocałunków, aby sprawdzić czy kobieta ma ochotę na zbliżnie. Jeśli ty masz ochotę, ale nie wiesz, czy ona ma, pocałuj ją i dowiedz się. Daj jej długi, powolny pocałunek. Jeśli wróci, chcąc więcej to wiesz, że trafiłeś do celu. Jeśli z drugiej strony, kiedy skończysz pocałunek, a ona mówi o rachunkach, które masz w tym miesiącu do zapłacenia to nie będziesz miał upojnej nocy.

Może nie wiesz, ale pocałunek ma dużą moc dla kobiety. Odpowiednim pocałunkiem możesz ją zmienić z niezdecydowanej w napaloną kocicę. Jeśli nie masz pewności, że będziesz mial seks to pocałunek jest dobrym sposobem na przetestowanie sytuacji. Pocałunek może być również sposobem na pokazanie uczuć. Jeśli chcesz tylko pokazać, że ją kochasz i myślisz o niej to jest to świetny sposób. To sprawi, że poczuje ciepło i będzie wiedziała, że się troszczysz o nią.

Pocałunek pokazuje zainteresowanie. Może być seksualne lub po prostu miłość, ale to działa tak samo. Twoja kobieta będzie reagować w ten sam sposób za każdym razem. Ona będzie szczęśliwa gdy poczuje twoje usta . Pamiętaj, ze zbyt dużo pocałunków nigdy ci nie zaszkodzi.

Co sądzisz o całowaniu? Zostaw komentarz poniżej. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe