Jak być dobrym w całowaniu 0

Całowanie jest czymś, o czym można mówić cały czas i nigdy się nie znudzi. Nic nie jest lepsze niż dobry pocałunek. Nic nie zastąpi wspaniałego pocałunku. Pewnie widziałeś już artykuły o całowaniu, ale nie za wiele o metodach całowania. Ludzie nie rodzą się dobrymi calowaczami.

czytaj całość »
3 sytuacje w których musisz okłamać swoją kobietę 0

Nikogo to nie dziwi, że związki opierają się na kłamstwie w mniejszym lub większym stopniu. Mężczyzni i kobiety robią to inaczej i czasami z różnych powodów. Większość ludzi - zwłaszcza kobiety - mówi, że chcą, aby ich partner był uczciwy. Czy to jest prawda? 

czytaj całość »
Motywacja do ćwiczeń Dzień 9 0

Trening z partnerem? Czemu nie! We dwoje zawsze przyjemniej. Mam nadzieje, że masz takie szczęście, ze twój partner lub partnerka uwielbia spędzać aktywnie czas. Jeśli tak to wykorzystaj to.

czytaj całość »
Motywacja do ćwiczeń Dzień 8 0

Brak motywacji pojawia się często, kiedy brakuje nam świeżości i pojawia się rutyna spowodowana w kółko powtarzającymi się czynnościami. Po prostu czujemy się znudzeni. Co wtedy zrobić?

czytaj całość »
Motywacja do ćwiczeń Dzień 7 0

Motywacja do ćwiczeń Dzień 7. Istnieje milion sposobów, aby zmotywować się do ćwiczeń, ale tylko niektóre z nich działały na mnie. Zaufaj mi, miałem wiele dni, kiedy walczyłem sam ze sobą, aby cokolwiek zrobić. 

czytaj całość »
Motywacja do ćwiczeń Dzień 5 0

Co zrobić, gdy jest Tobie ciężko wstać a zaplanowałeś sobie poranne ćwiczenia? Nie łudź się, że plan na bieganie o 7 rano wejdzie Ci w krew jeżeli nie jesteś porannym ptaszkiem. 

czytaj całość »
Motywacja do ćwiczeń Dzień 1 0

Motywacja do ćwiczeń w decydujący sposób przyczynia się do powodzenia w osiąganiu celów fitness. Nie ważne czy dopiero zacząłeś/ zaczęłaś ćwiczyć lub trenujesz cale życie. Wcześniej czy później dopadnie cię zmęczenie, zwątpienie lub niechęć.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe